O nas

O nas

Chcesz poczuć indyjski klimat bez wyruszania się w długą podróż, a nawet bez wychodzenia ze swojego ciepłego gniazdka? Wprowadź do swojego domu orientalne akcenty w postaci przedmiotów wywodzących się z jednej z najstarszych cywilizacji.

Prosto z Indii

Zamiast kupować produkowane masowo imitacje hinduskiej sztuki użytkowej zdecyduj się skorzystać z oferty solidnego i bezpośredniego importera, który proponuje starannie wyselekcjonowane meble: wykonane ręcznie przez najlepszych rzemieślników i artystów z Indii.  

Piękno, najwyższa jakość i unikalność

To wartości, którymi się kierujemy przy wyborze asortymentu naszego sklepu. Każdego roku odwiedzamy Indie i przywozimy do Polski najlepsze szafy, krzesła, stoły, łóżka oraz dekoracje, a co miesiąc prezentujemy nową kolekcję. Odpowiednie elementy wystroju wnętrz znajdą u nas zarówno osoby gustujące w stylu kolonialnym, jak i entuzjaści nowoczesnego designu. Ozdobne ornamenty i płaskorzeźby, niebanalna forma mebli oraz egzotyczne gatunki drewna będą przyciągały uwagę wszystkich osób odwiedzających pomieszczenia wyposażone w meble z naszego sklepu.

Kolekcje dla domu, biur, SPA

Nasza oferta jest kierowana nie tylko do tych, którzy pragną nadać swoim domom tajemniczości, ale także do osób szukających niebanalnych przedmiotów, które podkreślą prestiż biur, gabinetów, centrum SPA i eleganckich restauracji. Różnorodne kolekcje pozwalają na stworzenie wnętrza z duszą, z umeblowaniem o jednolitym charakterze. Co warto podkreślić: dopasowujemy meble do życzenia Klientów. Na uwagę zasługuje szczególnie kolekcja „Kolor do wyboru”, w której prezentujemy stoliki, komody i witryny pomalowane na zgodny z życzeniami kolor.

Sklep stacjonarny i internetowy

Główna siedziba sklepu Indian Meble znajduje się w Jankach pod Warszawą, gdzie klienci mogą na własne oczy zobaczyć stylowe i egzotyczne antyki, repliki antyków oraz meble loftowe. Jednak nie trzeba nas odwiedzać, by skorzystać z naszych usług. Zamówienie wystarczy złożyć w sklepie internetowym, w którym prezentujemy zdjęcia wszystkich przedmiotów aktualnie znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu.

Co miesiąc dostawa nowej kolekcji

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu

biuro@indianmeble.pl | +48 609 033 223