Unikatowe, indyjskie dodatki, ponadczasowe gry i przyciągające uwagę drewniane akcesoria to najwspanialsze prezenty, jakie możesz podarować bliskiej osobie. Zwłaszcza w dobie wszechobecnej elektroniki i technologii.Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz oryginalne podkładki pod filiżanki i kubki, wykonane z egzotycznego palisandru indyjskiego. Taki prezent zachwyci zwolennika kolonialnego stylu i… dobrej herbaty. Najmłodszych domowników z pewnością ucieszy gra Flipper. Operując sprężynami, gracze muszą utrzymać kule na planszy jak najdłużej.

Stateczny, intelektualista ceniący najwyższą jakość będzie zachwycony prezentem w postaci stylowego stojaka na długopisy, przypominającego statek. Jego podstawa została wykonana z naturalnego drewna, a pozostałe elementy — z mosiądzu.

Szukasz naprawdę wyjątkowego upominku? Sięgnij po zestaw upominkowy składający się z trzech mosiężnych elementów: klepsydry, kompasu i teleskopu. Całość zapakowana w elegancką drewnianą szkatułkę oczaruje każdego pasjonata oryginalnej stylistyki.

41 produkt(ów)

na stronę

41 produkt(ów)

na stronę