UWAGA! W długi weekend majowy nasz sklep będzie otwarty w następujących dniach 28 - 30 kwietnia, 2 maja oraz 4 - 6 maja. Zapraszamy serdecznie, Al. Krakowska 44, 05-090 Janki×

OKRĄGŁA KOMODA Z SZUFLADAMI 'CLASSIC'

Model: HS-77-IMKOM360
Szerokość [cm]:30
Głębokość [cm]:30
Wysokość [cm]:60

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 675,00 zł

Cena promocyjna 540,00 zł

Specyfikacja
 • Materiał
  Palisander
 • Barwa
  Miodowy
 • Szerokość[cm]
  30
 • Głębokość [cm]
  30
 • Wysokość [cm]
  60
Szczegóły

Piękna, okrągła komoda wykonana ręcznie z egzotycznego drewna palisander, to udane połączenie minimalistycznego, współczesnego wzornictwa z pięknym naturalnym materiałem.  Prosta i funkcjonalna konstrukcja znakomicie podkreśla walory estetyczne tego materiału.

Naturalne usłojenie zostało podkreślone miodowym wybarwieniem. Prosta forma uwydatnia urok egzotycznego drewna.  Nowatorska bryła w połączeniu z praktyczną konstrukcją tworzy elegancką i uniwersalną całość.

Palisander to jedno z najtwardszych dostępnych drewien. Meble wykonane z drewna drzew liściastych cechują się ciekawym ułożeniem słoi, co nadaje im elegancki i bogaty wygląd.

Tylko wysokiej jakości palisander jest używany do produkcji naszych mebli, tak aby zapewnić najwyższą jakość wyglądu i odczuć w najmniejszym szczególe. Drewno to jest ekstremalnie wytrzymałe i dobrze wypolerowane na wykończeniach.

Zdjęcia i filmy