Uprzejmie informujemy, że sklep Indian Meble będzie nieczynny w dniach od 24-26.12.2018 oraz 1.01.2019. W dniu 31.12 sklep będzie czynny od 10 do 14. Zapraszamy!

KREDENS KOLONIALNY 'BURBERY' 170 Dark Honey

Model: HS-77-IMWIT69a
Szerokość [cm]:170
Głębokość [cm]:40
Wysokość [cm]:180
Oblicz wysokość raty

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 5 765,00 zł

Cena promocyjna 4 612,00 zł

Specyfikacja
 • Materiał
  Palisander
 • Barwa
  Brąz
 • Szerokość[cm]
  170
 • Głębokość [cm]
  40
 • Wysokość [cm]
  180
Szczegóły

Kolonialna witryna wykonana ręcznie z palisandru indyjskiego. Piękny, głęboki odcień brązu podkreśla atrakcyjność bogato usłojonego palisandru indyjskiego. Nowoczesna stylistyka - brak widocznych uchwytów, gładkie fronty szuflad i boki sprawiają, że mebel będzie się świetnie prezentował we współczesnych wnętrzach. Nowatorska bryła w połączeniu z praktyczna konstrukcją tworzy elegancką i uniwersalną całość.

Palisander to jedno z najtwardszych dostępnych drewien. Meble wykonane z drewna drzew liściastych cechują się ciekawym ułożeniem słoi, co nadaje im elegancki i bogaty wygląd.

Tylko wysokiej jakości palisander jest używany do produkcji naszych mebli, tak aby zapewnić najwyższą jakość wyglądu i odczuć w najmniejszym szczególe.

Palisander charakteryzuje się złoto-brązowym usłojeniem i granulowaną niczym kość słoniowa bielą, co robi z niego atrakcyjną alternatywę dla teku. Drewno to jest ekstremalnie wytrzymałe i dobrze wypolerowane na wykończeniach.

Zdjęcia i filmy