Barek kolonialny wykonany z litego egzotycznego drewna - palisandru indyjskiego, akacji lub mango wprowadzi do wnętrza powiew orientu i uczyni je naprawdę wyjątkowym.

Ręczne wykonanie, niepowtarzalna stylistyka
Każdy z oferowanych przez nas modeli został wykonany ręcznie. Dzięki temu możesz być pewien, że jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Wśród dostępnych na Indian Meble produktów znajdują się klasyczne bary kolonialne o prostych, geometrycznych formach i oryginalnym usłojeniu oraz oryginale bary indyjskie z lekkimi przetarciami, które dają efekt postarzenia mebla.

Kolonialne stojaki na wino
Jeśli jesteś smakoszem wina, sięgnij po bogato zdobiony indyjski stojak na wino. Idealny do nowoczesnego, klasycznego i kolonialnego wnętrza, znakomicie połączy funkcjonalność z walorami estetycznymi.

Do salonu i jadalni
W zależności od swojego przeznaczenia i preferowanej aranżacji przestrzeni barek kolonialny odnajdzie się zarówno w salonie, jak i w kuchni lub jadalni. Idealny do przechowywania zastawy stołowej, sztućców czy wina będzie nie tylko ozdobnym, ale również bardzo praktycznym elementem wnętrza.

16 produkt(ów)

na stronę

16 produkt(ów)

na stronę