Informacja ! W najbliższa sobotę 02.11 nasz sklep stacjonarny w Jankach jest OTWARTY! „

Indyjskie półki kolonialne to wszechstronne meble idealne do salonu, sypialni, hallu, a nawet jadalni. Starannie wykonane z egzotycznych gatunków drewna: palisandru indyjskiego, mango i akacji przyciągają uwagę oryginalnym designem i dopracowanymi szczegółami. Trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne będą wyglądać pięknie jeszcze przez wiele lat po zakupie.

Szeroki wybór wzorów i kolorów
W zależności od swoich preferencji możesz wybrać półki o oryginalnej stylistyce i osłojeniu. Takie modele będą wyglądać najlepiej w klasycznie urządzonych wnętrzach oraz mieszkaniach w stylu skandynawskim. Możesz sięgać także po modele pomalowane na rozmaite kolory. Staną się one ciekawym pełne dynamiki i świeżości elementem przestrzeni. Idealnie odnajdą się w salonie i sypialni w stylu kolonialnym.

Drewniane półki wiszące z powodzeniem pomieszczą książki, dodatki i drobne przedmioty codziennego użytku. Będą także znakomite do przechowywania akcesoriów kuchennych. Egzotyczne stylistyka półek indyjskich wprowadzi do wnętrza powiew orientu i sprawi, że będzie ono wyglądać oryginalnie.

11 produkt(ów)

na stronę

11 produkt(ów)

na stronę