Olejek eteryczny cytrynowy 10 ml

Model: LEMON OIL
Oblicz wysokość raty

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 35,00 zł

Cena promocyjna 28,00 zł

Specyfikacja
  • Czas wysyłki
    do 48h
Szczegóły

Olejek eteryczny z cytryny (Citrus Limonum) - antywirusowy, antyseptyczny, rewitalizujący, oczyszczający, odstraszający owady.

Olejek cytrynowy posiada bardzo odświeżający, kojący zapach. W kosmetyce wykorzystuje się jego właściwości silnie odkażające i niszczące drobnoustroje. Łagodzi wszelkie stany zapalne. Kilka kropel dodanych do kominka do aromaterapii odświeży i oczyści powietrze. Według medycyny naturalnej olejek ożywia i wspomaga koncentrację, łagodzi przygnębienie i negatywne emocje.

Olejek cytrynowy polecany jest w pielęgnacji cery bardzo tłustej i porowatej. Związki zawarte w olejku cytrynowym szybko normalizują wydzielanie sebum, oczyszczają i zamykają otwarte pory.

Zastosowanie: do kominków aromaterapeutycznych oraz jako dodatek do oleju bazowego do masażu.

Ostrzeżenie: Olejek eteryczny należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu z olejem bazowym do masażu. W przypadku dostania się do oczu - przemyć obficie wodą. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Przed zastosowaniem olejku po raz pierwszy należy przeprowadzić alergiczny test skórny. Olejek nie jest przeznaczony do celów medycznych.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w chłodnym i zaciemnionym miejscu.

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Zdjęcia i filmy